Nowe Normy i OptiPasz

Jesteśmy bardzo dumni i chcieliśmy się pochwalić, że:

Instytut Fizjologii i Żywienia Zwierząt im. Jana Kielanowskiego Polskiej Akademii Nauk, pod redakcją Eugeniusza R. Greli i Jacka Skomiała, wydał najnowsze Zalecenia żywieniowe i wartość pokarmowa pasz dla świń. Obecnie jest to trzecie wydanie uzupełnione z oprogramowaniem OptiPasz.

Każdy zakupiony egzemplarz upoważnia do pobrania darmowego programu OptiPasz EDU.

Wersja EDU służy do poznania programu i możliwości bilansowania pasz i optymalizacji na nowoczesnym i wspieranym oprogramowaniu. Nie może służyć do celów komercyjnych, a raporty opatrzone są znakiem wodnym.

Szczerze opiewa nas dumą fakt, że możemy być częścią tak dużego projektu wraz z szacownym Instytutem Fizjologii i Żywienia Zwierząt Polskiej Akademii Nauk i słynnymi naukowcami: prof. dr hab. Eugeniuszem R. Grelą i prof. dr hab. Jackiem Skomiałem. 

Zespół OptiPasz z przyjemnością i zaangażowaniem współpracuje ze Środowiskiem Akademickim Polski. Mamy na koncie współpracę z UP we Wrocławiu, UP w Poznaniu, UWM w Olszynie i UR w Krakowie.

Bardzo sobie cenimy naszą współpracę z Nauką i jesteśmy zdania, że na współpracy zawsze obydwie strony korzystają.

Uczelnie, Instytuty, Organizacje, Szkoły Rolnicze zapraszamy do współpracy na różnych płaszczyznach szkoleniowo-dydaktycznych pod adresem biuro@optipasz.pl.